Zaprimanje prijavnica obrazovnih programa šk.god. 2016./2017.- srednja glazbena škola i pripremno obrazovanje

U srijedu, 6. srpnja 2016. u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata te će od toga trenutka razrednicima osnovnih škola biti omogućen ispis prijavnica za učenike njihovih razreda u izborniku Prijavnice.

Prijavnice moraju potpisati kandidat i njegov roditelj/skrbnik te dostaviti razredniku  ili u Glazbenu školu u Varaždinu (ukoliko je učenika aktivirala Glazbena škola u Varaždinu) do 8. srpnja 2016. godine u 15:00 sati, koji će to označiti u sustavu.

Prijavnice će se u Glazbenoj školi u Varaždinu zaprimati:

srijeda, 6. srpnja 2016.g. od 12,00 do 14,00 sati

četvrtak, 7. srpnja 2016.g. od 8,00 do 17,00 sati

petak, 8. srpnja 2016.g. od 8,00 do 15,00 sati.

VAŽNO! Samo kandidati za koje je u sustavu označeno da su predali potpisanu prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

– Učenici 8. razreda škola u RH svoje će prijavnice dobiti od razrednika u svojoj osnovnoj školi te ih potpisane na vrijeme moraju vratiti razredniku.
– Učenici škola u RH koji nisu 8. razred od trenutka zaključavanja liste prioriteta moći će ispisati prijavnicu sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni su ih potpisane dostaviti do 8. srpnja 2016. godine u 15:00 sati upisnom povjerenstvu u školu koja ih je aktivirala.

– Kandidati koje je registrirao Središnji prijavni ured od trenutka zaključavanja liste prioriteta moći će ispisati prijavnicu sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni su ih potpisane do 8. srpnja 2016. godine u 15:00 sati dostaviti Središnjem prijavnom uredu na adresu e-pošte srednja@azvo.hr.

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici. Aplikacija će kandidata automatski rasporediti na obrazovni program koji mu je najviše na listi prioriteta, a na kojemu prema broju bodova ulazi u upisnu kvotu. Također, ova prijava ne garantira upis u odabrane obrazovne programe ako upisna kvota u trenutku objave konačnih ljestvica poretka bude popunjena kandidatima s više bodova.
VAŽNA NAPOMENA: svi će kandidati originalnu dokumentaciju temeljem koje su prilikom prijave ostvarili određena prava, te upisnicu, morati dostaviti srednjoj školi koju će upisati u razdoblju određenom za upis (11.-13. srpnja 2016.).
Obavijest od Obavijesti, Pripremno obrazovanje i srednja glazbena škola 2016/2017. Bookmark the permalink.