Jesenski upisni rok za 1.r. pripremnog obrazovanja i 1.r. srednje glazbene škole


Prijava u sustav i prijava obrazovnih programa 25. do 27. 8. 2014.
Molimo učenike koji žele upisati 1.r. pripremnog obrazovanja te sve one koji nisu u šk.god. 2013./14. završili 8.r. osnovne škole da se 25.08.2014. jave u tajništvo Glazbene škole u Varaždinu kako bi izvršili prethodnu aktivaciju u sustavu upisi.hr.

Dostava dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje 
školskog liječnika, stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.) – 25. 8.2014.

Završetak prijave obrazovnih programa – 27. 8.2014.

Provođenje dodatnih ispita i provjera: 28.8.- 29.8.2014.

Zaključavanje odabira obrazovnih programa
Početak ispisa prijavnica – 1.9.2014.

Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici 8.r. osnovne škole donose razrednicima, učenici koji su se prijavili za 1.r. pripremnog obrazovanja te koji su se trebali prethodno javiti u glazbenu školu (aktivacija) donose u tajništvo glazbene škole, a ostali kandidati šalju Središnjem prijavnom uredu) -3.9.2014.

Objava konačnih ljestvica poretka 4. 9. 2014.

Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda liječnika školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) u srednje škole
Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao – 5.9.2014

Obavijest od Obavijesti, Srednja glazbena škola. Bookmark the permalink.