Dostava prijavnica obrazovnih programa – jesenski upisni rok

Svi kandidati koji su pristupili prijamnom ispitu na jesenskom upisnom roku  za 1.r. pripremnog obrazovanja ili 1.r. srednje glazbene škole  obvezni su donijeti
prijavnicu obrazovnih programa do 3.9.2014.

Prijavnice moraju potpisati kandidat i njegov roditelj/skrbnik te dostaviti do 3. rujna 2014. godine u 15.00 sati.

Učenici 8. razreda  svoje će prijavnice dobiti od razrednika u svojoj školi te ih potpisane na vrijeme moraju vratiti razredniku.

Učenici škola u RH koji nisu 8. razred od trenutka zaključavanje liste prioriteta moći će ispisati prijavnicu sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni su ih potpisane na vrijeme dostaviti u Glazbenu školu u Varaždinu koja ih je aktivirala.

Kandidati koje je registrirao Središnji prijavni ured od trenutka zaključavanja liste prioriteta moći će ispisati prijavnicu sa svoga sučelja na kartici Moj odabirDužni su ih potpisane do gore navedenoga roka dostaviti Središnjem prijavnom uredu na adresu e-pošte srednja@azvo.hr.

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici.

Obavijest od Obavijesti, Srednja glazbena škola. Bookmark the permalink.