“Accordion Fest 2018.”

17. ožujka 2018. godine u Glazbenoj školi u Varaždinu održan je “2. Accordion Fest“.

S puno entuzijazma i dobre volje organizirali smo i realizirali festival drugu godinu za redom. Iako je rok za prijave bio prilično kratak, ostvarili smo napredak u odnosu na prošlu godinu u broju kandidata i škola. To nas veseli i motivira da sljedeće godine budemo još bolji domaćini. Nadamo se da će se ova inicijativa nastaviti razvijati. Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način pridonijeli i pomogli u realizaciji. Posebno hvala učenicima na marljivom radu, podršci roditelja, kolegama mentorima koji su prepoznali i podržali projekt, članovima komisije, Glazbenoj školi u Varaždinu i našem ravnatelju Davoru Matačiću koji je također podržao ideju. Nadamo se da su iskustva i dojmovi pozitivni te da će ostati u lijepom sjećanju svima koji su sudjelovali.

Accordion Fest 2018 rezultati

Obavijest od Obavijesti. Bookmark the permalink.